فیلم سازی با موبایل و تصویربرداری

دوره تصویربرداری مقدماتی

زیبایی شناسی تصویر از مقدماتی ترین و مهمترین اصولی است که هر شخص باید از آن آگاه باشد تا بتواند یک تصویر خوب را از یک تصویر بد تشخیص دهد.
ما در این دوره در بخش ابتدایی به چگونگی کادر بندی و اصول حرفه ای آن خواهیم پرداخت، سپس در بخش پایانی به سراغ تنظیمات دوربین عکاسی و توضیح اصول پایه ای آنها خواهیم رفت‌.
در آخر این دوره هنرجویان قادر خواهند بود به وسیله دوربین، عکسی را بگیرند که دارای تنظیمات نوری مناسب است و اصول اولیه زیبایی شناسی تصویر در آن رعایت شده است.

تعداد جلسات: 1 جلسه (4 ساعته بصورت ورکشاپ)

مهلت ثبت نام: 22 بهمن ماه

هزینه دوره: 450 هزارتومان

زمان برگزاری دوره: اسفند ماه

دوره فیلم سازی با موبایل

امروزه فیلمسازی با موبایل جزو یکی از ژانرهای محبوب در بین فیلمسازان و علاقه مندان به سینما در جهان محسوب میشود. این جعبه جادویی با توانایی ها و امکانات بی نظیر خود توانسته افراد مختلفی، از متخصصان این رشته تا مردمان عادی و صرفا علاقمند به سینما را با خود همراه کند.
امروزه موبایل ها شرایطی را برای کاربرانشان فراهم کرده اند که هر کس در هر نقطه ای از جهان که باشد با یک گوشی موبایل معمولی و کمی استعداد و ذوق هنری میتواند آنچه که در سر دارد را به فیلم تبدیل کند و زبان بین المللی خود را در بستر فضای مجازی به معرض عموم بگذارد.
شرکت کنندگان در این دوره فیلمساز نخواهند شد اما چگونگی فیلم ساختن با موبایل را فرا خواهند گرفت. ما یادگیری چگونگی کار با دوربین های موبایل و تدوین فیلمهای گرفته شده با آن، و خلاصه مقدمات چگونگی فیلمساز شدن با موبایل را به هنرجویان آموزش خواهیم داد.

تعداد جلسات: 1 جلسه (4 ساعته بصورت ورکشاپ)

مهلت ثبت نام: 22 بهمن ماه

هزینه دوره: 350 هزارتومان

زمان برگزاری دوره: اسفند ماه

محمد مهدی فکریان

 مدرس دوره فیلم سازی با موبایل و تصویر برداری مقدماتی 

محمدمهدی فکریان، نویسندگی، کاگردانی، تصویربرداری و تدوین دهها برنامه تلویزیونی، مستند، نماهنگ و فیلم کوتاه را بر عهده داشته است.
وی جوایز متعددی در جشنواره های مختلف فیلمسازی داخلی و خارجی کسب کرده است. در رزومه هنری وی سابقه تدریس فیلمسازی، تصویر برداری و تدوین به چشم می خورد. ایشان هم اکنون از مدرسین مجتمع آموزشی رسانا کاشان است.

ثبت نام در این دوره را از دست ندهیم